ZNAKOVÁNÍ S DĚTMI

Znakováním ke komunikaci snů

Znakování s dětmi je dokonalý nástroj k pochopení toho, jak hotový člověk vaše děťátko je. Jaké má záměry, emoce, vtipy, nápady, přání. Chcete začít se znakováním s dětmi? Je jedno, zda jste těhotné, máte čerstvé miminko, nebo je děťátku více, než rok a půl. Vývoj řečového centra má své tempo. A to kolikrát pomalejší, než rodiče očekávají. Důvody jsou různé. Mezi nimi a vícejazyčné prostředí, či opožděný vývoj řeči. To vše je v pořádku. I proto můžete mít k dispozici znaky. Více o programu se dozvíte zde.

PARTNERSKÁ KOMUNIKACE S DĚTMI

Skupinový program Partnerská komunikace s dětmi

Jak budou naše děti v dospělosti zvládat stres, jaký budou mít vztah samy k sobě nebo k nám, to vše se odvíjí od dětství.

❤️‍🔥 Řešíte s dětmi dnes a denně situace, ve kterých vám není příjemně?

❤️‍🔥 Nevíte, jak vykomunikovat pevné vnitřní hranice bez manipulace nebo tlaku?

❤️‍🔥 Máte pochyby, zda vám děti nepřerůstají přes hlavu?

❤️‍🔥 Chcete být s dětmi opravdovými partnery?

Zvu i vás do tříměsíčního programu Partnerská komunikace s dětmi

 

Zapsat se na čekací listinu do skupinového programu můžete zde.

Konzultace partnerské komunikace s dětmi

Komunikaci jako takovou považuji za základní pilíř výchovy svých dětí. Stejně tak mě to naučilo komunikovat své potřeby a přání s okolním světem bez negativních emocí, dávno nejsem v zajetí svého ega a nulového sebevědomí. Ne nadarmo se říká, že děti jsou nejlepšími učiteli. Jsou především božským zrcadlem. Díky nim dokážeme přijít na to, co jsme v sobě zadusaly už jako malé děti.

Řešíte dokola situace, ve kterých vám není dobře.

Nevíte, jak vykomunikovat s dětmi to, co vás trápí.

Potom je tu pro vás konzultace Partnerské komunikace s dětmi.

Je toho tolik, co je třeba s dětmi dnes a denně řešit. Nastavme si komunikaci, která nám bude sloužit. Budeme se umět omluvit, nevyčítat, ale naopak hledat společnou cestu a nástroje, které nám pomohou příště situaci zvládnout jinak.

Aktuálně nabízím balíček 5 konzultací partnerské komunikace s dětmi můžete objednat zde.

Na jednu konzultaci si vyhraďte 45 min.

PRO NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY

Charitativní e-book Co bych chtěla vědět, než se mi narodilo první dítě

Chcete se mnou přispět na lepší život rodinám s dětmi se specifickými potřebami?

Jedna nastávající maminka se mě zeptala, co by si měla přečíst během těhotenství. Dlouho se ve mně rodila myšlenka, jak předat to, co mi tolik posloužilo. A hlavně, co bych si přála znát před narozením mé první dcery.
Koupí e-booku Co bych chtěla vědět, než se mi narodilo první dítě, podpoříte rodiny zapojené do projektu Se srdcem na dlani pomáhá. Celý výtěžek jde na transparentní účet. Přeji Vám příjemné čtení, cenné informace a radost z pomoci!

Zakoupit e-book můžete zde.

Facebook
Instagram